O nás

O nás

Pomocí aminokyselin účinně pomáháme léčbě epilepsie, Downův syndrom, autismus, ADHD, DMO a při dalších neurologických onemocněních. Při užívání našich aminokyselinových preparátů pozorujeme výrazné zvýšení intelektu a řeči, zlepšení motoriky a svalového tonu, zlepšení pohybové aktivity a koordinace.V posledni době většina našich pacientů dává přednost on-line konzultacím přes SKYPE nebo přes WhatsApp 778 071 578.

Výhody aminokyselinové léčby

Výhody aminokyselinové léčby

Naše přípravky obsahují specifické kombinace aminokyselin. Účinnost našich preparátů je založena na skutečnosti, že aminokyseliny v specifických kombinacích posilují navzájem své účinky. Jsou určeny pro orální podání. Přípravky obsahují aminokyseliny pocházející z Německa.

Aminokyseliny aktivují přenos nervových signálů mezi jednotlivými neurony, normalizují stimulační a inhibiční procesy, které jsou základem fungování mozku, a také aktivují "spící" nervové buňky.

Kdo jsme?

Michail Chavov Michail Chavov Zakladatel firmy
Olga Blinnikova Olga Blinnikova, Pediatr, klinický genetik, docent
Radka Radka, Italsky, česky mluvící konzultant
Eliska Eliska, Německy mluvící konzultant
Gabriela Gabriela, Polsky, česky mluvící konzultant

Kde pracujeme?

Kde pracujeme?

Přijedeme k vám. Během konzultací se přibližujeme k našim klientům v Polsku, Německu, Itálii a dalších zemích. Nově jsme zavedli také konzultace on-line.

online konsultace
  • Pohodlné pro pacienta
  • Není třeba cestovat, šetřite čas i peníze
  • Po online konzultaci s naším lékařem se můžete rozhodnout, zda léčba aminokyselinami pro Vás vhodná
  • Můžete si objednat naše aminokyselinové preparáty, které Vám budou obratem zaslány
Domluvte si schůzku První konzultace je zadarmo

Příklady z naší praxe

Jakub
Jakub 2 roky Dětská mozková obrna - DMO
Jakubovi jsou v současné době 2 roky, je velice klidný, hodný a chytrý chlapec, který se živě zajímá o vše, co ho obklopuje. Když k nám Jakub s maminkou poprvé přišli, bylo mu čtrnáct měsíců a byl vývojově opožděný. Neseděl, neotáčel se, neplazil se a nechodil, měl jasně vyjádřenou levostrannou hemiparézu. Jakubova diagnóza diagnóza dětská mozková obrna se zpožděním motorického vývoje a s hemiparézou vlevo byla stanovena v šesti měsících, kdy se poprvé dostal ke specializovanému neurologovi.
Eva
Eva 13 měsíců Epilepsie
Když se Eva narodila s poškozením mozku, lékaři jí nedávali mnoho šancí. Dnes je jí třináct měsíců. Před půl rokem, když se dostala do našeho centra, byla fyzicky zaostalá a slabá, neudržela hlavičku a neměla vyvinutý sací reflex. Dnes je schopná se sama posadit a začíná lézt. Je veselé dítě a rodiče z ní mají radost. Fyzioterapeut, který má Evu v péči, je nadšený, v tak závažných případech se s takovým zlepšením ještě nesetkal.rnrnEvě je dnes třináct měsíců, je to veselá a radostná holčička, je schopná sama si sednout a zkouší lézt. Než k nám přišla, byla bez náznaku pohybu, neudržela hlavičku a neměla vyvinutý sací reflex.
Nadja
Nadja 4,5 roku ADHD - Syndrom poruchy pozornosti s hyperaktivitou
Nadje je 4,5 roku, trpí mikrocefalií, zpožděním vývoje, ADHD a je celkově hyperaktivní. Aminokyseliny užívá šest měsíců a rodiče jsou nadšení. Prý je Nadja úplně jiné dítě; je více pozornější a klidnější, navazuje oční kontakt, rozumí více slovům a poslouchá maminčiny pokyny.

Výhody aminokyselinové léčby

-
Konzultace online
Jsme s Vámi v kontaktu. Máte-li dotazy, chce te-li upřesňující informacje k dávkování či podávání, jsme s Vámi v rychlém kontaktu.
-
V domácím prostředí
Za léčbou nemusíte docházet, probíhá pohodlně doma či tam, kam chcete cestovat.
-
Snadné podávání a užívání
Kapsle pro perorální podávání.
-
Individuální léčba
Pro každého pacienta je volena individuální kombinace aminokyselinových přípravků na základě konkrétních syptomů.
-
Doručení až do domu
Naše přípravky Vám doručíme poštou či kurýrem až domu